Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Anny w Bieczu

Szukaj

Idź do treści

Ogłoszenia

Menu główne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
12 Niedziela Zwykła – 25.06.2017
1. Dzisiaj o godz. 16.00 nabożeństwo czerwcowe.

2. W Liturgii nadchodzącego tygodnia będziemy przeżywać:
w środę – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika
w czwartek – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. będą odprawiane o godz.: 7.00, 8.30, 10.00 i o 18.00. Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na Stolicę Apostolską. Jest to także dzień imienin naszego współbrata O. Piotra Balcerzaka. Pamiętajmy o modlitwie w intencji solenizanta.
w sobotę – wspomnienie św. Junipera Serry, kapłana

3. W piątek zakończenie Nabożeństw Czerwcowych po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30.

5. W każdą sobotę lipca i sierpnia Msza św. o godz. 18.00 będzie odprawiana jako Msza św. niedzielna.

6. W przyszłą niedzielę Słowo Boże wygłosi O. Radosław Kępczyński, nasz misjonarz z Kamerunu. Po każdej Mszy św. będzie przed kościołem zbierał ofiary na potrzeby swojej misji. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic dla Róż Różańcowych.

7. Burmistrz Biecza, oraz Fundacja Ars Organi serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Biecz na Pierwszy koncert inauguracyjny Festiwalu Muzyki Kameralnej i Organowej „Biecz Music Summer”, który odbędzie się w sobotę, 1 lipca 2017, o godz. 19.00 w naszym klasztorze. WSTĘP WOLNY.

8. Władze Bieckiego Uniwersytetu Złotego Wieku na czerwcowe wykłady, które odbędą się 28 czerwca 2017 r. w Sali Kina Farys w Bieczu: o godz. 15.00 – Zasady prawidłowego odżywiania, 16.00 – Jak działa słuch i jego związek z mózgiem oraz 17.00 – 60+ Nowy Wiek Kultury.

9. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę, za wszystko, co składacie na potrzeby naszej wspólnoty, a przede wszystkim za waszą dobroć i życzliwość. Naszym parafianom, dobrodziejom, sympatykom, gościom życzymy błogosławieństwa Bożego, zdrowia i życzliwości od ludzi.

Szczęść Wam Boże.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego
stat4u