Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Anny w Bieczu

Szukaj

Idź do treści

Ogłoszenia

Menu główne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
7 Niedziela Zwykła – 19.02.20171. Dzisiaj nieszpory niedzielne o godz. 16.00.

2. W Liturgii nadchodzącego tygodnia będziemy przeżywać:
w środę – Święto Katedry św. Piotra Apostoła
w czwartek – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika

3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 rozpoczynamy Czterdziestogodzinne Nabożeństwo.

4. Biecki Chór Kolegiacki w lutym br. rozpoczął 15 rok działalności. Jego dewizą od początku jest śpiewać Panu Bogu na chwałę, ludziom na pożytek. Nasz chór stanowią śpiewacy z trzech parafii: Bożego Ciała i Św. Anny w Bieczu oraz Św. Józefa w Skołyszynie. Do sukcesów chóru należą m.in. wysokie lokaty w prestiżowych konkursach chóralnej sztuki wokalnej, jak również zagraniczne trasy koncertowe: na Litwie, Słowacji, Austrii i Czechach. W 2010r wydaliśmy płytę ,,Korona Świętej Jadwigi Królowej”. Bardzo serdecznie zapraszam Panie i Panów do wydobycia na światło dzienne swoich skrywanych talentów i wzbogacenia swoimi głosami naszej chórowej wspólnoty. Próby odbywają się raz w tygodniu, tj. w poniedziałek o godz. 18.00 – w Klubie Horyzont w ,,Wantuchówce” przy ul. Kazimierza Wielkiego. Dyrygent Chóru - Beata Bochnia.

5. Poseł na Sejm RP Barbara Bartuś serdecznie zaprasza na obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzom Wyklętym”, które odbędą się w Gorlickim Centrum Kultury 26 lutego o godz. 17.00.

6. W ubiegłą niedzielę zbieraliśmy ofiary na kontynuowanie prac remontowych. Zebrana kwota wyniosła 6000 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech Bóg wynagrodzi wam Swym błogosławieństwem.

7. W minionym tygodniu odeszli do życia wiecznego: śp. Tadeusz Barzyk i śp. Bolesław Tarasek. Polećmy naszych zmarłych braci miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek…

8. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę, za wszystko, co składacie na potrzeby naszej wspólnoty, a przede wszystkim za waszą dobroć i życzliwość. Naszym parafianom, dobrodziejom, sympatykom, gościom życzymy błogosławieństwa Bożego, zdrowia i życzliwości od ludzi.

Szczęść Wam Boże.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego
stat4u