Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Anny w Bieczu

Szukaj

Idź do treści

Ogłoszenia

Menu główne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
2 Niedziela Wielkanocna – 23.04.2017
Niedziela Miłosierdzia Bożego
1. W dzisiejszą Niedzielę Miłosierdzia rozpoczynamy w Polsce 73 Tydzień Miłosierdzia, któremu będzie towarzyszyć hasło: Idźcie i głoście. O godz. 16.00 odśpiewamy nieszpory.

2. W Liturgii nadchodzącego tygodnia będziemy przeżywać:
w poniedziałek – Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
we wtorek – Święto św. Marka, Ewangelisty
w sobotę – Święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy

3. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się próba dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

4. We wtorek trzeci dzień Nowenny przed Uroczystością św. Antoniego z Padwy. O godz. 18.00 Msza św. z kazaniem, następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwy nowennowe i procesja. Zapraszamy asystę procesyjną i wszystkich drogich parafian do udziału.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 8.30 zostanie odprawiona Msza św. w int. o zdrowie i błog. Boże dla mieszkańców Belnej Górnej i Dolnej oraz zachowanie od kataklizmów i szczęśliwe zbiory. O godz. 14.00 odbędzie się poświęcenie pól na Belnej Górnej i Dolnej, a o godz. 15.00 Msza św. z parafią Harklowa przy Krzyżu Papieskim. Na Mszy św. o godz. 10.00 zostaną poświęcone książeczki dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Po każdej Mszy św. bieccy harcerze będą rozprowadzać flagi, chorągiewki oraz kotyliony w barwach biało – czerwonych. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na ich działalność, w ramach której organizują cotygodniowe spotkania, obozy, rajdy i wycieczki. Także w tym dniu, zgodnie z tutejszym zwyczajem, rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które będziemy odprawiać: w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 16.00.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę, za wszystko, co składacie na potrzeby naszej wspólnoty, a przede wszystkim za waszą dobroć i życzliwość. Naszym parafianom, dobrodziejom, sympatykom, gościom życzymy błogosławieństwa Bożego, zdrowia i życzliwości od ludzi.

Szczęść Wam Boże.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego
stat4u