Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Anny w Bieczu

Szukaj

Idź do treści

Ogłoszenia

Menu główne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
6 Niedziela Wielkanocna – 21.05.2017
1. Dzisiaj nabożeństwo majowe o godz. 16.00.

2. W Liturgii nadchodzącego tygodnia będziemy przeżywać:
we wtorek – Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki św. Ojca Franciszka w Asyżu
w środę – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych
w piątek – wspomnienie Filipa Nereusza, kapłana

3. We wtorek kolejny dzień Nowenny przed Uroczystością św. Antoniego z Padwy. O godz. 18.00 Msza św. z kazaniem, następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwy nowennowe i procesja.

4. W tym tygodniu przypadają Dni Krzyżowe. Po Mszy św. o godz. 18.00 udamy się w procesji błagalnej o urodzaje: w czwartek do figurki Matki Bożej na Markuśce, w piątek do krzyża na Nęckówce i w sobotę do figurki Matki Bożej na ul. Polnej.

5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

6. Kino FARYS w Bieczu zaprasza na film pt. "Teraz i w godzinę śmierci". Jest to dokumentalny film o sile modlitwy różańcowej, który powstał w setną rocznicę objawień fatimskich. Seanse będą odbywać się od 26 do 30 maja 2017 r. o godz. 15.00.

7. Władze Bieckiego Uniwersytetu Złotego Wieku serdecznie zapraszają wszystkich słuchaczy Bieckiego Uniwersytetu Złotego Wieku na zajęcia poświęcone zdrowiu. Wykłady odbędą się w dniu 24 maja 2017 r. o godz. 16.00 w kinie Farys w Bieczu. Szczegółowy program znajduje się na tablicy ogłoszeń.

8. Burmistrz Biecza oraz Przewodniczący Komitetów Osiedlowych Nr 1, 2 i 3 zapraszają na Zebranie mieszkańców połączone z Konsultacjami Społecznymi w sprawie projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Biecz na lata 2016 – 2023, które odbędą się 27 maja 2017 r. w Remizie OSP w Bieczu o godz.: 16.00 dla Komitetu Osiedlowego Nr 1, 14. 00 dla Nr 2 oraz 18.00 dla Nr 3.

9. W ubiegłą niedzielę zbieraliśmy ofiary na kontynuowanie prac remontowych. Zebrana kwota wyniosła 6800 zł i 5 euro. Natomiast Grupa Misyjna zebrała na pomoc kościołowi w Syrii kwotę w wysokości 1230 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech Bóg wynagrodzi wam Swym błogosławieństwem.

10. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę, za wszystko, co składacie na potrzeby naszej wspólnoty, a przede wszystkim za waszą dobroć i życzliwość. Naszym parafianom, dobrodziejom, sympatykom, gościom życzymy błogosławieństwa Bożego, zdrowia i życzliwości od ludzi.

Szczęść Wam Boże.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego
stat4u