Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Anny w Bieczu

Szukaj

Idź do treści

Ogłoszenia

Menu główne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
20 Niedziela Zwykła - 20.08.20171. Dzisiaj obchodzimy Dożynki Parafialne. Podziękowanie Bogu za tegoroczne plony i owoce pracy ludzkiej na Mszy św. o godz. 11.30. Nieszpory niedzielne o godz. 16.00.

2. W Liturgii nadchodzącego tygodnia będziemy przeżywać:
w poniedziałek – wspomnienie św. Piusa X, papieża
we wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej.
w środę – wspomnienie bł. Władysława Findysza, kapłana i męczennika
w czwartek – Święto św. Bartłomieja, Apostoła
w piątek – wspomnienie św. Ludwika IX, króla, patrona FZŚ
w sobotę – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, Matki i Królowej wszystkich Polaków i naszej Ojczyzny. Msze św. w tym dniu będą odprawiane o godz.: 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00.

3. W nadchodzącym tygodniu odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Akcja ma na celu wspomóc Kościół Misyjny w budowie szkół, szpitali i studni. Ta zbiórka to też wyjątkowa okazja, aby szkoły, urzędy, gminy, firmy, przedsiębiorstwa i instytucje mogły się pozbyć zużytego sprzętu. Zużyty sprzęt prosimy składać na parkingu w miejscu, w którym wcześniej stała figura św. Krzysztofa. Odbiór zużytego sprzętu odbędzie się w czwartek, 24 sierpnia, o godz. 10.30.

4. Siostry Sercanki w Bieczu przy ul. Grunwaldzkiej 20, od września 2017 r. otwierają Przedszkole. Zainteresowani rodzice mogą zgłosić się do sióstr po Kartę zapisu dziecka do Przedszkola.

5. W ubiegłą niedzielę zbieraliśmy ofiary na kontynuowanie prac remontowych. Zebrana kwota wyniosła 7100 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę, za wszystko, co składacie na potrzeby naszej wspólnoty, a przede wszystkim za waszą dobroć i życzliwość. Naszym parafianom, dobrodziejom, sympatykom, gościom życzymy udanych wakacji, błogosławieństwa Bożego, zdrowia i życzliwości od ludzi.

Szczęść Wam Boże.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego
stat4u