Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Anny w Bieczu

Szukaj

Idź do treści

Ogłoszenia

Menu główne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
1 Niedziela Wielkiego Postu – 18.02.20181. Dzisiaj o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Dyrektor Bieckiego Centrum Kultury zaprasza dzisiaj wszystkie dzieci na godz. 13.30 do kina FARYS na interaktywny spektakl teatralny pt. „O czym marzą drzewa”. WSTĘP WOLNY.

2. W Liturgii nadchodzącego tygodnia będziemy przeżywać:
w czwartek – Święto Katedry św. Piotra Apostoła

3. Przyszła niedziela Wielkiego Postu jest niedzielą misyjną „Ad Gentes”. Biskup Jerzy Mazur, Przewodniczący Komisji Episkopatu ds. Misji zachęca do łączności z misjonarzami przez modlitwy, post i jałmużnę. Po każdej Mszy świętej, członkowie Grupy Misyjnej z naszej parafii, będą zbierać do puszek ofiary na potrzeby misji. Także w przyszłą niedzielę, po Mszy Świętej o godz. 10.00, spotkanie dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

4. 23 lutego będziemy przeżywać II piątkowe nabożeństwo pasyjne:
- 8.30 – Godzinki o Męce Pańskiej
- 9.00 – Droga Krzyżowa
- 10.00 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
- 10.45 – Msza św. i uczczenie relikwii Krzyża Świętego
Serdecznie zapraszamy do udziału.

5. Dnia 23 marca 2018 roku, po raz pierwszy, wyruszy z naszej parafii „Ekstremalna Droga Krzyżowa”. Szczegółowe informacje dostępne są na plakacie w gablocie oraz na stronie internetowej: www.edk.org.pl.

6. Przez cały Wielki Post, w dni powszednie, jest odprawiana Droga Krzyżowa o godz. 17.30. Zapraszamy grupy parafialne do prowadzenia nabożeństwa Drogi Krzyżowej: w poniedziałek – grupę misyjną, we wtorek – Caritas, w środę – Róże, w czwartek – Liturgiczną Służbę Ołtarza, w piątek młodzież oraz młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, w sobotę – dzieci.

7. W ubiegłą niedzielę zbieraliśmy ofiary na kontynuowanie prac remontowych. Zebrana kwota wyniosła 5900. zł Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech Bóg wynagrodzi wam Swym błogosławieństwem.

8. W minionym tygodniu odeszły do życia wiecznego śp. Katarzyna Czochara oraz śp. Anna Depczyńska. Polećmy nasze zmarłe siostry miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…

9. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę, za wszystko, co składacie na potrzeby naszej wspólnoty, a przede wszystkim za waszą dobroć i życzliwość. Naszym parafianom, dobrodziejom, sympatykom, gościom życzymy błogosławieństwa Bożego, zdrowia i życzliwości od ludzi.

Szczęść Wam Boże.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego
gry online stat4u